Skip to main content
Nieuws van heemkundekring Jan uten Houte

Een lintje voor twee van onze vrijwilligers

By 16 mei 2018november 7th, 2019No Comments

Donderdagmiddag 27april, even na tweeën, bereikte ons het bericht, dat naar aanleiding van ‘s-konings verjaardag,twee van onze vrijwilligers deze morgen werden benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De pas benoemden zijn: Ria van Ginneken en Rob Schrauwen. Vanaf deze plaats feliciteren wij deze vrijwilligers van harte met hun onderscheiding.

Vrijdagmiddag, 4 mei, werden onze pas in de Orde van Oranje-Nassau benoemde vrijwilligers, door het bestuur van onze Heemkundekring nog eens extra in het zonnetje gezet.
Hen werd namelijk een receptie aangeboden in het Sint Paulushofje, waarvoor alle vrijwilligers waren uitgenodigd. Het werd een gezellig samenzijn.

Johan Baaten

error: Inhoud is beschermd !!